مشاوره و طرح‌ریزی استراتژیک شبکه‌های اجتماعی

زمان تقریبی لازم برای مطالعه1 دقیقه

کارکردن با شبکه های اجتماعی کار سختی نیست! اما همسو سازی سرمایه گذاری های شما روی شبکه های اجتماعی با اهداف تجاری شما برای رسیدن به کسب نتایج دلخواه به چیزی بیشتر از یک پیج خوش سیمای فیس بوک و اینستاگرام نیاز دارد .

مشاوره و طرح‌ریزی استراتژیک شبکه‌های اجتماعی

علی به کارآفرینان کمک می‌کند برای رسیدن به نتایج مطلوب خود، تا از شبکه‌های اجتماعی نهایت بهره را ببرند. ما مجموعه‌ای کامل از خدمات ارائه می‌دهیم، شامل مشاوره، آموزش، بازاریابی رویدادی، توسعه‌ی برند، طراحی وب و بازاریابی محتوایی.

ما به شما کمک می‌کنیم از قدرت رسانه‌های جدید و شبکه‌های اجتماعی برای بالا بردن آگاهی از برند، ایجاد و نگهداری جامعه‌ی مخاطبان و جلب حمایت سفیران وفادار برند بهره بگیرید.

ما به شما کمک می‌کنیم مخاطب خود را بهتر بشناسید، کارکنان خود را توانمند کنید و پلتفرم اجتماعی و دیجیتال یکپارچه‌ای خلق کنید که حتی وقتی خود شما کار نمی‌کنید هم کار کند.

طرح‌های استراتژیک ما برای شبکه‌های اجتماعی تاکتیک‌هایی در اختیار شما قرار می‌دهند که همین امروز می‌توانید از آنها استفاده کنید!

خدمات ما ۶ سرویس منحصر به فرد شبکه‌های اجتماعی را شامل می‌شود که از جمله‌ی آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بررسی شبکه های اجتماعی

طرح های استراتژیک شبکه های اجتماعی

خدمات نیابتی شبکه های اجتماعی ( ما به جای شما انجام میدهیم)

پشتیبانی وراهنمایی مداوم در حوزه شبکه های اجتماعی

بازاریابی رویدادی

بررسی شبکه‌های اجتماعی

مشاوره و طرح‌ریزی استراتژیک شبکه‌های اجتماعی

آیا برنامه‌ی شبکه‌های اجتماعی خود را شروع کرده‌اید اما هنوز نتیجه‌ای نگرفته اید؟ اوضاع شما در مقایسه با رقبا و دیگر شرکت‌های پیشروی صنعت یا بازار جاویژه‌تان چگونه است؟ هیچ می‌دانید چگونه می‌توانید آن را به سطح بالاتری ارتقا دهید؟

ما با استفاده از شیوه‌های اختصاصی خود یک ارزیابی جامع انجام می‌دهیم تا به شما کمک کنیم از فرصت‌هایی که برای بهبود دارید آگاه شوید و از جایگاه خود در برابر رقبا و دیگر شرکت‌های پیشروی بازار ه یا صنایع مرتبط اطلاع پیدا کنید.

گزارش کامل و مفصلی که بعد از این ارزیابی دریافت می‌کنید شامل توصیه‌های قابل اجرایی است که می‌توانید با رویکردی یکپارچه، بلافاصله برای بهبود نتایج کسب‌و‌کارتان از آنها استفاده کنید.

ما فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی شما را در حوزه‌های زیر مورد بررسی قرار می‌دهیم:
طرح شبکه‌های اجتماعی، اهداف کسب‌و‌کار، رویکرد، استراتژی‌ها و تاکتیک‌های شما
برند شبکه‌های اجتماعی، پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی و دیجیتال
مخاطبین
بازاریابی محتوایی و تقویم زمان انتشار
یکپارچگی میان کانال‌های مختلف
دستورالعمل های کارکنان، سیاست ها و طرح‌های آمادگی برای بحران
معیار‌های سنجش و شاخص‌های اصلی عملکردی (KPI)
طرحی کتبی شامل خلاصه‌ای از یافته‌های بررسی‌های ما و توصیه‌هایی قابل اجرا از جمله فرصت‌های فوری بهینه سازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بیش از ۱۰ ایده‌ی بزرگ نیز در کنار این طرح به شما پیشنهاد می‌شود که می‌توانید آنها را بلافاصله به اجرا بگذارید.

طرح استراتژیک شبکه‌های اجتماعی:

مشاوره و طرح‌ریزی استراتژیک شبکه‌های اجتماعی

به جر‌أت می‌توان گفت این بخش محبوب‌ترین خدمات کسب‌و‌کاری ما در زمینه‌ی شبکه‌های اجتماعی است. ما ابتدا بررسی شبکه‌های اجتماعی شما را به طور کامل به پایان می‌رسانیم، سپس برای تدوین طرحی کاملاً اختصاصی برای شبکه‌های اجتماعی‌تان در کنار شما قرار می‌گیریم؛ طرحی که نتایج حقیقی در بر خواهد داشت.

ما به شما کمک می‌کنیم مخاطب و پلتفرم مناسب خود برای کسب نتایج مطلوب در کسب‌و‌کارتان را اولویت‌بندی کنید. ما به شما یاد می‌دهیم چگونه شخصیت‌های تأثیرگذار صنعت خود را شناسایی، و برای جلب مشارکت آنان طرح تدوین کنید.

ما محتوا و استراتژی مشارکتی‌ای برای شما خلق خواهیم کرد که به جلوه‌ی انسانی برند شما کمک کند، کارکنان شما را به عنوان سفیران برندتان توانمند سازد، و با استفاده از طرح ها و سیاست‌های آمادگی برای بحران، ریسک‌هایتان را کاهش دهد.

ما حتی می‌توانیم برای بالا بردن بینش مشتریان، شرکا، تیم مدیران اجرایی و کارکنان شما نسبت به تعبیر برند و نیاز‌های بازار، با آنها گروه‌های کانونی تشکیل دهیم.

ما شاخص‌های اصلی عملکردی و سیستم‌های سنجشی مناسب شما را انتخاب و اولویت‌بندی می‌کنیم تا بتوانید به طو پیوسته به سنجش و بهینه سازی نتایج خود بپردازید.

خدمات اجرایی نیابتی (Do for You) در زمینه‌ی شبکه‌های اجتماعی:

مشاوره و طرح‌ریزی استراتژیک شبکه‌های اجتماعی

آگاهی از اینکه در فضای آنلاین درباره‌ی شما چه می گویند، چه خوب و چه بد، برای موفقیت شما حیاتی است. آن دسته از رهبران کسب‌و‌کارها که برای مشارکت فعالانه، شنیدن نظرات و پاسخ به آنها وقت می‌گذارند، راحت‌تر می‌توانند جامعه‌ی وفاداری برای خود تشکیل دهند که مشتاقانه مایلند تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای که از داشتن محصول یا خدمات شما کسب کرده‌اند را با دیگر کاربران شبکه‌های اجتماعی در میان بگذارند.

ما پس از آنکه از برند و جامعه‌ی شما به اندازه‌ی کافی اطلاعات کسب کردیم، حتی می‌توانیم به جای شما وظیفه‌ی ارسال و پست‌های فیسبوک ، تلگرام و اینستاگرام را بر عهده بگیریم، و به شما در مدیریت وجهه‌ی خود در فضای مجازی یاری برسانیم. در صورت بروز هر گونه مشکلی، حتی می‌توانید از خدمات ۲۴ ساعته‌ی ما در این زمینه بهره مند باشید.

ما در فرایند توسعه‌ی استراتژی، طرح و اجرای تمام جزئیات از طرف شما، با شما و در کنار شما کار خواهیم کرد. شما با بهره مندی از جلسات هماهنگی تقویم انتشار همسو با اهداف کسب‌و‌کارتان به صورت ماهانه (و یا به درخواست شما بیشتر)، همیشه در جریان مطالبی که روی پلتفرم‌های اجتماعی‌تان به اشتراک گذاشته می‌شود، در مورد آن صحبت و یا تبلیغ می‌شود قرار خواهید داشت.

تیم مدیریتی شبکه‌های اجتماعی ما متخصص جلب مشارکت مخاطب و تعامل آنلاین هستند و می‌توانند به برقراری رابطه‌ی مخاطبان با شما و برندتان کمک کنند. ما نیز با محتوای با کیفیت به آنها کمک می‌کنیم به اهداف و خواسته‌های خود برسند. با حمایت بهتر از جامعه‌ی مخاطبان از طریق شبکه‌های اجتماعی، فاصله‌ی شما با مبلغین وفادار به برندتان کمتر می‌شود و از میان مخاطبان، تعداد بیشتری به مبلغ برند شما تبدیل خواهند شد و این روند مثبت به همین ترتیب ادامه خواهد یافت.

حد اقل پیش نیاز ارائه‌ی این خدمات، آغاز روند بررسی شبکه‌های اجتماعی است.

راهنمایی و پشتیبانی مداوم در حوزه‌ی شبکه‌های اجتماعی:

مشاوره و طرح‌ریزی استراتژیک شبکه‌های اجتماعی

تنها ویژگی تضمین شده‌ی شبکه‌های اجتماعی، کسب‌و‌کار و زندگی، «تغییر» است. پا به پای روند‌ها و تغییرات جاری حرکت کردن می‌تواند حتی برای تیم‌هایی با سرمایه و منابع فوق‌العاده نیز فرایندی طاقت فرسا باشد.

جامعیت یا سادگی خدمات ما در حوزه‌ی شبکه‌های اجتماعی می‌تواند به دلخواه شما تغییر کند. ما، هم می‌توانیم در اجرا به شما کمک کنیم، و هم می‌توانیم در مواقع بروز مشکل یا سؤال در دسترس شما باشیم.

حد‌اقل پیش نیاز لازم برای استفاده از این خدمات، آغاز روند بررسی شبکه‌های اجتماعی است.

درخواست قیمت:
شبکه‌ی اجتماعی یعنی تعامل، پس بیایید صحبت کنیم. ما از اینکه نتایج کسب‌و‌کار شما را به سطح بالاتری ارتقا دهیم نهایت لذت را می‌بریم. کافی است فرم زیر را پر کنید تا ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت با شما تماس بگیریم!

قبل از ارسال فرم، نکات زیر را مطالعه فرمایید:
لطفا اگر به دنبال هرگونه خدمات يا مشاوره رايگان هستيد از پر كردن اين فرم جدا خودداري فرماييد.
حتما از ايميل و شماره موبايل اصلي خود استفاده كنيد ، ما فقط از این طريق با شما تماس ميگيرم.
لطفا خواسته‌ها و نیاز‌های خود را با ما در میان بگذارید. ما تا شما را نشناسیم, پست شما رانمی‌پذیریم.

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

نام شرکت

شماره تماس (الزامی)

وب سایت

به چه خدماتی نیاز دارید؟
طرح و استراتژی شبکه‌های اجتماعی {شروع از ۵۰۰ هزارتومان}اداره‌ی شبکه‌های اجتماعی (ما به جای شما اداره می‌کنیم) {شروع از ماهانه ۵۰۰ هزارتومان}طراحی و توسعه‌ی وبسایت / وبلاگ {شروع از یک ملیون تومان}توسعه‌ی برند و پیام برند {شروع از ۵۰۰ هزارتومان}مشاوره‌ی کسب‌و‌کارهای وابسته به شبکه‌های اجتماعی{ هرجلسه ۲۰۰ هزارتومان}بررسی شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال{هرجلسه ۲۰۰ هزار تومان}طراحی و پیکربندی پروفایل شبکه‌های اجتماعی { شروع از ۵۰۰ هزارتومان}سخنرانی (علی نویین) {شروع از یک ملیون تومان}آموزش و کارگاه‌های آموزشی {شروع از یک ملیون تومان}

بودجه‌ی ماهیانه‌ی بازاریابی؟
۲ میلیون تومان یا کمتربین ۲تا ۱۰ میلیون تومانبین ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان۳۰ میلیون تومان و یا بیشتر

زمان مورد نظر شما برای شروع پروژه چه وقت است؟
دیروز (دیر هم شده!)۳۰ روز (۱ ماه) آینده۶۰ روز (۲ ماه) آینده۹۰ روز (۳ ماه) آینده یا بیشتر

آیا در حال حاضر تیمی مختص شبکه‌های اجتماعی دارید؟
بلهخیر

پروژه‌ی خود را توصیف کنید